Про автоцентр

Автосервісний центр «ТЕМП-АВТО» є структурним підрозділом Української Автомобільної Корпорації в місті Рівне і входить до складу «Рівне-АВТО». Ми спеціалізуємось на продажі, сервісному обслуговуванні, наданні послуг з ремонту автомобілів різних брендів, а також здійснюємо продаж запасних частин і аксесуарів.

ЩО ТАКЕ «ТЕМП-АВТО»:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA, CHERY, JETOUR:

Завітайте до нашого шоуруму, де Ви зможете підібрати автомобіль, який буде ідеально пасувати Вашим вимогам! В статусі офіційного дилера ми пропонуємо автомобілі трьох брендів, а кількість варіантів комплектацій, кольорів, двигунів, трансмісій та рівнів оснащення, Вас приємно здивують. Ви можете обрати кросоверив бренду Chery, який пропоную одразу 5 варіантів: від молодшого Chery Tiggo 2 до флагманського Chery Tiggo 8 Pro, або ж Ви можете звернути увагу на одну з моделей KIA, від автомобіля для міста - хетчбека KIA Piccanto, до бестселерів KIA Sportage та флагманського KIA Sorento. А може Ви закохаєтесь у нову модель від бренду JETOUR – компактний X70.

КОМЕРЦІЙНА ТЕХНІКА ZAZ:

Дбаючи про наших клієнтів, які займаються пасажирськими перевезеннями, наш автосервісний центр пропонує весь модельний ряд автобусної техніки виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу. Якщо Ваш автопарк використовується для здійснення перевезень на міських та приміських маршрутах, відмінним варіантом стане автобус малого класу ZAZ A08, який також доступний і в модифікації «Шкільний». Потрібно перевозити більше? Автобус середнього класу ZAZ A10 дозволить вирішити це питання!

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА LS TRACTOR:

Так, так, Ви не помилились, автосервісний центр «ТЕМП-Авто» офіційно представляє трактори одного з найбільших виробників з Південної Кореї. Завдяки широкому модельному ряду Ви зможете підібрати оптимальний варіант, в залежності від потреб та масштабів Вашого бізнесу. Ідеальне сполучення ціни та високої якості, а також можливість встановлення навісного обладнання, далеко не повний список переваг тракторів LS. Завітайте та переконайтесь, що LS Tractor – це саме те, що Вам треба для роботи!

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:
Автосервісний центр «ТЕМП-Авто» зробив все для того, щоб після придбання автомобільної, і не дуже автомобільної техніки, наші клієнти могли отримати якісні послуги. Регламентне технічне обслуговування, гарантійний та постгарантійний ремонти, а також повний спектр послуг, які пов’язані з підтриманням автомобіля у відмінному стані. Навіть якщо Ви власник автомобіля бренду, який не представлено в автосервісному центрі, ми маємо все необхідне сучасне обладнання, а наші фахівці забезпечені знаннями зі здійсненя ремонту будь-якої складності. Більше того: встановлення додаткового обладнання, автосигналізації, центральні замки та антикор – це також до нас.
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ:
Вже давно відомо, що зекономивши на запасних частинах є ризик «потрапити» на більш дорогий ремонт, який повністю переважить умовну економію. Для того, щоб Ви були впевнені в своєму автомобілі, а також у якості та надійності вузлів та агрегатів, автосервісний центр «ТЕМП-Авто» використовує тільки оригінальні та сертифіковані запасні частини. Всі запасні частини та витратні матеріали мають цілком прозоре походження та рекомендовані відповідними автовиробниками. Ну і само собою, на всі запасні частини та виконані роботи ми надаємо гарантію!