Автосервіс

Коли хтось говорить про автосервіс, головними вимогами стають не лише наявність кімнати, де ви можете випити кави, поки чекаєте на свій автомобіль. Ключовими стають рівень оснащення автосервісного центру й, відповідно, технологічність процесу обслуговування автомобіля. Не менш важливим є наявність кваліфікованого персоналу, що постійно підвищує рівень своєї майстерності і для якого відповідальність не просто слово. І, звісно ж, довіра, оскільки, довіряючи обслуговування або ремонт свого автомобіля автосервісному центру "Темп-Авто", ви довіряєте нам свою безпеку.  

Будьте певні, завітаючи до автосервісного центру "Темп-Авто", вам гарантований найкращий рівень обслуговування, що відповідає світовим стандартам автовиробників.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС
icon
Ми використовуємо професійне обладнання та інструменти
icon
Ми знаємо усі тонкощі сервісного обслуговування - полагодимо що завгодно
icon
Ми гарантуємо якість виконаних робіт
icon
Ми працюємо з оригінальними запчастинами та матеріалами
icon
Ми маємо найбільшу партнерську та дилерську мережу в країні
 

 

НАШ АВТОСЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ МАКСИМАЛЬНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

 

Ми пропонуємо:
Ремонт та обслуговування
Завдяки використанню сучасного діагностичного обладнання і спеціалізованого інструменту при обслуговуванні автомобіля, автосервісний центр "Темп-Авто" дотримується усіх технологічних вимог виробників і забезпечує своїм клієнтам високу якість послуг. Автосервіс оснащений відповідно до високотехнологічних стандартів світових автовиробників. Довірте свій автомобіль справжнім професіоналам, щоб бути впевненим у своєму автомобілі!
Кузовний ремонт

Запаркувались «по звуку»? Хтось «притер», поки ви ходили за покупками? Автосервісний центр "Темп-Авто" допоможе позбутись «шрамів» на кузові. Наші фахівці можуть все… Ну «ок», майже все: від полірування лакофарбового покриття до відновлення порушеної геометрії кузова! Довірте роботи з ремонту вашого автомобіля справжнім експертам і не шукайте пригод в «гаражах».

Запчастини
Оригінальні запчастини для Вашого автомобіля - це просто! Звертаючись в автосервісний центр "Темп-Авто" Ви зможете не тільки здійснити технічне обслуговування свого автомобіля, а також вибрати і придбати оригінальні запасні частини, здійснити попереднє замовлення або встановити. Ми пропонуємо широкий асортимент сертифікованих автовиробниками оригінальних запасних частин!
Аксесуари

Хтось хоче інші диски, а комусь перестало вистачати багажника і потрібен бокс на дах. А може штатна аудіосистема не забезпечує ефекту залу камерної або органної музики? Є варіанти на будь-який смак! Дрібнички, які роблять подорож більш комфортною, наприклад вішалки для верхнього одягу, або ж важливі елементи конструкції автомобіля - автосервісний центр "Темп-Авто" пропонує тільки сертифіковані і схвалені виробниками аксесуари. Не шукайте компромісів там, де їх не може бути!

Вартість технічного обслуговування
Автомобіль вже давно навчився говорити, що і коли Вам необхідно робити. На щастя, це не початок повстання машин. Кожен власник знає - регламентне технічне обслуговування - необхідність. Щоб Ви могли планувати свої витрати, оцініть заздалегідь вартість обслуговування.
Корпоративним клієнтам
Ми завжди приділяємо особливу увагу обслуговуванню корпоративних клієнтів. Крім традиційного індивідуального підходу і лояльності ми пропонуємо гнучку систему дисконтів і бонусів.
Програма лояльності - Drive2U
Що може бути кращим за якісне обслуговування? Кращим за якісне обслуговування може бути подяка Вам, за те, що обираєте наш автосервісний центр. Саме для того, щоб зробити вигіднішим наступний візит до нашого автосервісного центру, була створена програма лояльності Drive2U. Отримайте при першому зверненні до автосервісного центру "Темп-Авто" картку та користуйтесь перевагами та бонусами вже при наступному заїзді!
ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ
На всі проведені роботи, що виконуються на Вашому автомобілі надаються гарантійні зобов'язання СТО на фіксований термін. Гарантія якості виконаних робіт досягається шляхом використання необхідного обладнання та інструментів, відповідно до технології Заводу-Виробника по проведенню технічного обслуговування або ремонту на автомобілі.
Телефон гарячої лінії
068 550 08 80